OSGB Hakkında

İstanbul merkezli, 10 yılı aşkın süredir portföyüne hizmetler sunan EYS OSGB, sürekli gelişen iş dünyasında portföylerini entegre ederek A’dan Z’ye profesyonel İş Sağlığı & Güvenliği ve OSGB hizmetleri sağlamaktadır.

İstanbul EYS OSGB

Yapılan tüm çalışmalarda bu zamana kadar geliştirilmiş olan profesyonel hizmet anlayışı, portföyünün gelişmesini sağlamıştır. Hem hizmet verilen firmaların hem de bu sektörde olan firmaların takdirinin kazanılması, sunulan hizmette kaliteden ödün verilmemesidir. Tamamen yasal çerçevede gerçekleştirilen hizmet sayesinde, kısa sürede bu alanda başarısını kanıtlamıştır.

Daha güçlü sonuçlar elde etmek için İş Sağlığı ve Güvenliği‘nin geleceğini şekillendiriyoruz. Ülkemiz mevzuatı ve Uluslararası standartlar kapsamında İSG Hizmetleri için bize ulaşın. Sizler işinizi geliştirirken EYS OSGB çalışanlarınızı ve işletmenizi korumak için güvenlik duvarı oluşturur.

Hizmetlerimiz

İSO 45001 süreçlerine uyumlu Hizmet Kalitesi, Deneyimli Ekibi ile EYS OSGB İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ bölgesinde hizmet sunmaktadır.

İşyeri Hekimi Hizmeti

Çalışan sağlığında öncü olan İşyeri Hekimi Hizmetini EYS’den alın.

İş Güvenliği Uzmanı

İşyerinizin tüm risk konularında rehberiniz İş Güvenliği Uzmanı EYS Osgb bünyesinde.

Diğer Sağlık Personeli

İşyeri Hemşiresi ya da diğer bir adıyla Diğer Sağlık Personeli Revir hizmetlerinde yardımcınız.

Gezici Sağlık Aracı (Mobil)

Çalışanlarınızın Sağlık Muayenesinin yenilenme tarihi mi geldi. İşiniz bölünmeden Gezici sağlık aracımız ile Taramalar 3 gün içinde elinizde.

İlkyardım Eğitimi

EYS Osgb, OED’li ilkyardım eğitimlerinde yanınızda. İster 1 günü uzaktan 1 günü örgün, isterseniz 2 günü de örgün olarak eğitimlerinizi planlayalım.

Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Az Tehlikeli, Tehlikeli ve Çok Tehlikeli sınıfta bulunan işletmeler sırasıyla 8, 12, 16 saatlik İSG Eğitimi EYS Ekibinden.

Hijyen Eğitimi

Gıda işletmeleri ve depoları, catreing şirketleri için Hijyen Eğitimleri EYS Osgb ile yanınızda

Acil Durum Eğitimi ve Tatbikatı

Yılda bir kez tekrarlamanız gereken ADEP Ekip eğitimleri ister uzaktan ister örgün olarak yapılarak tatbikatlarınız yapılır.

İşletmelerin gizli kahramanları olan Çalışanlarınızı güvenceye alın. Sıfır kaza politikasını benimseyen işletmelerde İş kazası maliyetleri % 70 oranında düşmektedir. EYS OSGB ile Planlayın ve Mevzuata Uyun.

Yetkili Kişi
Emre Kalafat
A Sınıfı İGU Sayısı
3
B Sınıfı İGU Sayısı
4
C Sınıfı İGU Sayısı
6
İşyeri Hekimi
5
DSP
2

Lokasyon