1. Şartlar

Lütfen sitemizde işlem yapmadan önce şartlar ve koşullarımızı dikkatli bir şekilde okuyunuz. Şayet aşağıda belirtilen şartları kabul etmiyorsanız OSGB Hizmeti’ni kesinlikle kullanmayınız. OSGB Hizmeti’ni kullanmanız halinde, aşağıdaki şartlar ve koşulları kabul etmiş olduğunuz anlamına gelmektedir. 

OSGB Hizmeti, bu sayfalarda belirtilen şartlar ve koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. OSGB Hizmeti’nin https://osgbhizmeti.com adresini ziyaret ettiğinizde şartlar ve koşullar sayfasını da ziyaret etmeniz gerekir. Bu nedenle https://osgbhizmeti.com adresini ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret ettiğiniz kabul edilir.

2. Kullanım ve Sınırlamalar

OSGB Hizmeti, ticari amaçlı olmamak koşulu ile sitede kendinize ait bilgilerinizin kopyalanmasına ve paylaşılmasına izin verir. OSGB Hizmeti’nin içeriğinde yer alan bütün bilgiler, yazılar, logo ve görsellerin her hakkı saklıdır. Kendi alanınız haricinde yapılan kopyalama ve dağıtımlarda izinsiz kullanılamaz. 

Bu site herkese açıktır. Ancak aşağıdaki durumlarda OSGB Hizmeti, sitenin kullanımını geçici/sürekli olarak engelleme hakkını saklı tutar;

 1. Yanıltıcı bilgi girilmesinin tespit edilmesi durumunda
 2. Uygun olmayan fotoğraf içeren görsellerin kullanılması durumunda
 3. Teklif Formu ve portföy bilgileri haricinde, sitenin REKLAM amaçlı kullanılması durumunda
 4. 3. şahıslarla iş/hizmet dışında uygun olmayan mesajlaşmalar halinde.

3. OSGB Hizmeti'nin Yükümlülükleri

Site üzerinde yer alan firma ve aday bilgilerinin içeriğinden hiçbir şekilde OSGB Hizmeti sorumlu değildir. Bu sitede yer alan bilgilerle ilgili her türlü risk kullanıcılara aittir. Site üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı OSGB Hizmeti’ne aittir.

Teklif formlarını sitede bulunduran kullanıcı; teklif formlarında bulunan her türlü bilginin tek sorumlusudur. Teklif formlarından OSGB Hizmeti sorumlu değildir. İşveren firma ile kendi vasıtasıyla ilişkiye geçen OSGB, bütün sorumluluğu üzerine almış olur.

OSGB Hizmeti, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu beyan etmekle birlikte, sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Şayet bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve/veya donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse firmamıza bu konuda hiçbir sorumluluk yüklenmez

Sitede bulunan internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir. osgbhizmeti.com teklif formlarına bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.

4. Site Kullanım Koşulları

Aşağıda belirtilen kurallara kısmen ya da tamamen uyulmaması halinde, OSGB Hizmeti’nin kanuni hakları saklıdır;

 1. Kullanıcının başkasına ait teklif formlarına zorla girme çabası,
 2. Sitenin genel güvenliğini tehdit eden uygulayıcı çalışmalar
 3. Her türlü virüs, spam ile sitenin çalışmasına engel olmak
 4. Genel kurallara uygun olmayan e-posta yollanması
 5. Sitenin çalışmasını engelleyen aynı anda çok fazla elektronik posta yollanması.

5. NİG Akademi Plaformu

Online İSG Eğitimi’ne kayıt yaptıran kullanıcılar, kendi kategorilerindeki kurslara katılmaları şartıyla KARİYER İSG’de ve OSGB Hizmeti’nde PLUS pakete ücretsiz erişim hakkına sahip olurlar.  Yine kendi kategorilerinde kurslara katılıp, BAŞARI BELGESİ sertifikası alan kullanıcılar (Başlangıç, Uzmanlık, İleri Düzey+Plus paketine ücretsiz sahip olurlar.

Başarı belgeleri, kendi sınıflarına göre KARİYER İSG‘de girdikleri kariyerler programlarını da uzatmış olacaktır. Şöyle ki;

 • Başlangıç Sertifikası alan kullanıcı kendi dönemi içerisinde KARİYER İSG platformunda + Plus üyeliğini devam ettirebilir.
 • Uzmanlık Sertifikası alan kullanıcı kendi dönemine ilave olarak +1 dönem daha KARİYER İSG platformunda + Plus üyeliğini devam ettirebilir.
 • İleri Düzey Sertifikası alan kullanıcı kendi dönemine ilave olarak +2 dönem daha KARİYER İSG platformunda + Plus üyeliğini devam ettirebilir.
 • Kendi sınıfı ve bir üst sınıfın başarı sertifikasına sahip kullanıcılar ise (EN AZ UZMANLIK olmak şartıyla) KARİYER İSG’de 5 yıl boyunca +Plus üyeliğini devam ettirebilir.
 • Kendi sınıfı ve bir üst sınıfın başarı sertifikasına sahip kullanıcılar ise (İkisi de İLERİ DÜZEY olmak şartıyla) KARİYER İSG’de ömür boyu +Plus üyeliğini devam ettirebilir.
 • Online İSG Eğitimi‘nden alınan +Plus Üyeliği NİG Akademi’nin tüm platformlarına ücretsiz erişim sağlar…
 • Kariyer İSG’den alından +Plus (Premium) üyeliği sadece KARİYER İSG Platformu için geçerlidir. Bu üyeler, NİG AKADEMİ’nin diğer platformlarından ücretsiz faydalanamaz