OSGB & KKD & Eğitim Kurumları

OSGB Hizmeti’nde amacımız tüm işverenleri OSGB, KKD ve Eğitim Kurumları ile buluşturmak. NİG Akademi olarak aldığımız karar gereğince her OSGB için tüm uygulamaları ücretsiz olarak sağlıyoruz

NİG Akademi, OSGB hizmetlerinden ve/veya işverenlerle yapılan teklif anlaşmalarından ÖMÜR BOYU hiç bir ücret talep etmez.  

OSGB ve KKD’ler birden fazla bölgeye hizmet sunabilirler. Bunun için PROFİL alanınızdan,  hizmet bölgelerinizi seçmelisiniz.

Lokasyon uygulaması firmanızın bulunduğu bölgedir ve sistem için oldukça önemlidir. Bunun için harita lokasyonunuzdan firmanızın bulunduğu yeri tam olarak seçmeniz gereklidir.

Verdiğiniz hizmetleri hizmet kategorisinden tek tek seçmelisiniz. Listede yer almayan hizmetler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Teklif formlarını sadece onaylı işverenler görebilir. 

Her OSGB, isterse farklı bir hesapla işveren olarak başvurabilir. Aynı şekilde ilk başvurular ve bir adet PORTFÖY yine ücretsiz olarak yayımlanacaktır.

Plus üyelik, NİG Akademi’nin firmalara sağladığı ücretli bir uygulamadır ve ilk yıl ücretsizdir.

Plus üyelik ile, firmanız öne çıkan firmalar arasında yer alır.

Arama kayıtlarında çift senkronizasyon olarak görüntülenir.

NİG Akademi onaylı ayrıcalıklı firma statüsünde yer alarak, prestijli firmalar arasında filtrelenebilir.

Kendi sayfalarında Whatsaapp destek hattına özel numara ekler. Birden fazla çoklu numara ekleyebilir.

Birden fazla firma kaydı oluşturabilir, sınırsız hizmet başvurusu yapabilir.

NİG Akademi’ye gelen özel hizmet talepleri sadece plus üyelerine gönderilir.

Tüm kullanıcılar (OSGB / İşveren)isterlerse paket satın alarak belirtilen süre içerisinde Plus üyeliği kullanabilirler. Plus üyelik üceti ilk yıl ücretsizdir.

NİG Akademi üyeliği, OSGB, KKD ve Eğitim Kurumlarının başvurabileceği ayrı bir uygulamadır. NİG Akademi üyeliği için firmaların kurumsal kimliklerinin NİG AKADEMİ tarafından onaylanması gereklidir. 

Aşağıdaki şartları sağlayan OSGB’ler GÜVENLİ OSGB Rozeti alarak NİG Akademi üyesi olabilirler;

  • İnternet sitelerinin olması
  • İnternet sitelerinin güvenli bağlantı (HTTPS) içermesi
  • İnternet sitelerinde İletişim, hakkımızda alanı bulunması
  • İnternet sitelerinde en az 20 farklı konudan oluşan İSG bloğu bulunması.
  • PLUS Üyelik 

Yukarıdaki şartları sağlayan OSGB’ler iletişim hattından başvuruda bulunabilirler.

İşverenler

Tüm işverenler OSGB Hizmeti’nde kayıt oluşturduklarında hiç bir ücret ödemeden OSGB’ler ile iletişime geçebilir, teklif formlarını inceleyebilirler. Bununla birlikte hizmet talebinde bulunarak, kendilerine teklif gelmesini sağlayabilirler. 

Kayıtlı kullanıcılar, OSGB’lerle sistem içerisinden mesajlaşma yoluyla iletişime geçebilirler. Bu şekilde yapılan tüm mesajlaşmalar ile teklif değerlendirme formları sistemlerimizde kayıtlı olduğu unutulmamalıdır. Dilerlerse OSGB’lerin iletişim bilgileri ile de bağlantı kurabilirler. 

OSGB Hizmeti’nde gizliliğe büyük önem vermektedir. Ayrıca gizlilik politikamız mevcuttur. Tüm bilgileriniz, yedeklenmekte ve güvenlik sertifikalı bulut ortamında saklanmaktadır. Kanunun sağladığı haklar dışında bilgileriniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.

Özgeçmişinizi ve/veyaprofilinizi dilediğiniz zaman silebilirsiniz. Unutmayın, profilinizi sildiğinizde, tüm verileriniz de silinecek  ve geri getirilmeyecektir.

Firmanıza ait kişisel/kurumsal iletişim bilgilerinizi anlaşma sağladığınız OSGB haricinde kimse göremez. İletişim bilgileri haricindeki veriler kayıtlı kullanıcılara açıktır.

OSGB Hizmeti uygulamasında bulunan tüm uygulamalar işveren için tamamen ücretsizdir.