****************m

Açık İşler - 0

"Çağrı Tasarım" adresine mesaj gönder

Follow us

Şirket hakkında

Çağrı Tasarım olarak, kurulduğumuz 2008 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Türkiye’deki en kapsamlı ve en temiz kodla yazılmış tamamen kullanıcı dostu, özelleştirilebilir  ilk Entegre Business Web tasarımıdır. Bu tasarım ile aynı zamanda, Firmanızın kurumsal kimliğini ön plana çıkartarak, ziyaretçilerinizi etkileyebileceksiniz. Business Web tasarımlarımız CANVAS Mobil uyumlu olup, TÜM CİHAZLARDA kendisini otomatik olarak adapte eder.

Profesyonel kadrolarımız ile firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı (katalog, broşür, e-katalog, web tasarım, sosyal medya, kurumsal kimlik, vb) belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda hedef kitlenizi analiz ediyor, onlarla sizi nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz

Teknik Destek ekibimizle 7/24 yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Lütfen aşağıdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz. Ekibimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Çağrı Tasarım;

Merkez: Ziya Oralay Cad. 160 Mamak/Ankara
Şube-1: Devrekyolu Ayırımı 74/1 Kdz.Ereğli/Zonguldak
Şube-2: Atatürk Lisesi Yanı No:14/2 Odunpazarı / Eskişehir
Kurumsal: info@cagriteknoloji.net
Teknik Destek: destek@cagriteknoloji.net

Portföy

Tanıtım Videosu